Zahvalnica humanim ljudima velikog srca

Zahvalnost, darežljivost i dobročinstvo vrline su koje krase velike ljude.

Ovim putem u ime JU OŠ  ,,Malta „ Sarajevo i  Edukativnog centra Nova Kasaba, u ime direktora Asmira Hasičića, koordinatora Rifeta Muhića, učenika i nastavnika želimo da se zahvalimo džematlijama u Yverdonu koji su iskazali svoju darežljivost  i dobročinstvo tako što su nam svima olakšali rad i borbu u potrazi za novim znanjima i zaštitili nas od pandemije Covid-19.

Hvala svima koji su potrebe djeteta stavili na prvo mjesto,jer  su djeca budućnost ove zemlje i sigurni smo da će vam iskazati svoju zahvalnost svojim znanjem i umijećem u budućnosti.

Obzirom da ste nam obezbijedili neophodna sredstva  za Edukativni centar, hamer papir, papir za printanje, ketridž za printere, sredstva za dezinfekciju, toalet papir, ubruse,maske i rukavice u iznosu od 1750KM veoma smo  vam zahvalni, jer će učenici i nastavnici imati sve potrebno da se zaštite od pandemije Covid-19 i na putu ka budućnosti učenici da steknu nova znanja.